Олександр Мирний
Олександр Мирний, політик

Пенсійний вік. Лікнеп для влади. Знаєте, який середній вік виходу на пенсію чоловіків в Україні? 55 років! А знаєте чому? А тому що влада наплодила мільйони силовиків, які вже з сорока років пенсіонери, купу чиновників-пільговиків, які цвяха за все життя своїми руками не забили, але з 45 років починають отримувати 80% від зарплати у вигляді пенсії, та наробила безліч шпаринок в законодавстві для «нужних людей».

В той же час максимально намагаються ускладнити можливість людям, які дійсно заслужили на пенсію від держави (воїнам АТО, інвалідам, дітям-сиротам), оформити документи для отримання хоча-би мінімальної пенсії,  не кажучи вже про перерахунок існуючої.

Ну, і щоби було не образливо рожевощоким пенсіонерам-чоловікам від влади, підняли пенсійний вік для жінок. Про ґендерну рівність згадали?

Наостанок. Як я розумію парламент (і коаліція, і так звана опозиція) набагато більше переймаються наповненням Пенсійного фонду для персональних пенсіонерів, ніж почуттям вдячності та справедливості для мільйонів жінок, які тримають на своїх плечах країну.

Та й за жіноче здоров’я переживають. Мабуть вважають, що для 60-річної жіночки набагато корисніше провести день з сапкою на городі (свіже повітря, як-не-як), ніж поїхати кудись на Мальдіви відпочити. Тому й пенсійний вік такий, і розмір пенсіїї відповідний.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ