Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Знову без емоцій. Влада ще контролює ситуацію в парламенті. Захотіла змінити Конституцію – змінила. Не захотіла підтримати українську пісню в Україні – не підтримала.

Всі бутафорські «герої» та «месії», як провладні, так і «тіпа» опозиційні, в тому числі цілими фракціями, слухняно натиснули на кнопочки. А ті, хто за сценарієм не мав голосувати», – сиділи тихенько по куточкам, тихше води, нижче трави.

Що влада вже не може контролювати – так це ситуацію в економіці. Прогнози дуже погані. До осені ще є трохи часу, а потім безробіття та безгрошів’я накладуться на нові непідйомні платіжки.

Реакція людей не примусить себе довго чекати. Значить влада мусить підготуватись, і, я впевнений, вже посилено готується до жорсткого протистояння з суспільством. Дуже би хотілось, щоби приготування полягали в швидких та рішучих кроках щодо зупинення пограбування країни та кожного з нас,
а не озброєння до зубів Нацгвардії та колишніх «беркутів».

Якщо влада вибере другий варіант, тоді, поки буде можливість уникати кривавого сценарію, народу будуть згодовувати батальйони клоунів, на будь-який смак, починаючи від вічно помиляючогося бородатого суб’єкта, нардепів, у яких зарплати вистачає тільки на камуфляж, в якому вони роками ходять в Раду, закінчуючи «справжніми мужиками»-героїнями та жінкою з косою. А далі я навіть не хочу зазирати. Бо такого сценарію я нашій країні не бажаю.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ