Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Коротко. Знаково.

Генпрокурор Луценко вважає дочасні вибори найбільшим лихом для України на сьогодні. «Жертва режиму» Юрій Луценко у 2014 році під час «гарячої фази війни» закликав провести якомога швидше дочасні перевибори парламенту. «Свобода», не озираючись на свої мінімальні рейтинги, дала таку можливість нинішній владі.

Володимир Горбулін вважає війну з Росією у 2017 році практично неминучою та закликав владу робити бодай мінімальні кроки із запобігання такому розвитку подій. Влада готова жорстко захищати країну від агресора? Секретар РНБО Горбулін ніколи не був партійцем «Свободи». Правда – вона одна для всіх.

Президент та інші можновладці особисто зустрічали Савченко та її сестру і маму. Хто з них проводжав Василя Сліпака?

Пропозиції із підняття тарифів для населення в меморандум з МВФ були внесені українською стороною та підписані Нацбанком, прем’єром, президентом. МВФ підкреслив, що Україна сама визначає шляхи подолання дефіциту «Нафтогазу». Можна не красти, можна піднімати тарифи. Що обрала влада?

Резюме.  Чому бідні? Бо телевізор працює 24 години на добу. Враховуючи, що у того, хто працює, немає часу на телевізор, та порівнюючи з результатами виборів, розумію, що 70% населення замість того, щоби працювати, відривається від телевізора тільки для того, щоби сходити проголосувати та отримати за це кіло гречки. Так і живемо.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ