Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Чергові примітиви. Все абсолютно прогнозовано. До оскоми. В період активного продажу зерна за кордон, коли в країну заходять сотні мільйонів доларів, курс долара прогнозовано, ні, не впав, зростає.

Чому? А бюджет у нас гривневий. А обов’язковий 75-відсотковий продаж валюти. Спочатку держава скупила долари по 24.8, потім продала по 26. Порахуйте, скільки гривні додатково з’явиться в бюджеті? Тому й на наступний рік уряд закладає курс 27.2. Навіщо напружуватись, схема працює.

Не менш прогнозована реакція влади на події в Кривому Озері. Вірніше відсутність реакції, як від Президента, Прем’єра, так і від «правдорубів» Найєма, Лєщєнка та всіх інших, що зручно сидять у владних кріслах «борців за народ».

Дійсно, хіба можна вимагати відставки Авакова та Деканоїдзе, якщо вони вірно служать режиму? Ну, обдурили в черговий раз суспільство своєю «реформою». Так не вперше ж. Маєте звикнути. Ну, порушують постійно Аваков та Деканоїдзе чинне українське законодавство, так хто з можновладців його дотримується? Чай нє в Європє Хатія работаєт, что би по такім мєлочям, как убійство, в отставку подавать. Задоволені, «зачаровані»? Свято продовжується!

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ