Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

«Єврооптиміст», «суперреформатор», правдоруб і «просто хорошій чєловєк», а за сумісництвом народний депутат від БПП, член правлячої коаліції Сєргєй Лєщєнко розродився гнівними тирадами на адресу тих, хто покриває корупцію, та закликав нещадно боротись з нею.

Немов-би все правильно, і «юноша блєдний со взором горящім», і боротись дійсно треба, але чому так гидко це чтиво читати?

Спробую розібратись. Депутатський мандат для журналіста, який раніше в ЖОДНІЙ політичній силі не був активним членом – це може розглядатись як свого роду хабар?
Якщо постійно лунають заяви про тиск та маніпуляції з боку влади, чому ж тоді нардеп Лєщєнко і досі перебуває у фракції БПП, на відміну від Фірсова та Томенка, які ціною мандата відстоювали власні погляди?

Чи критикувати Порошенка набагато комфортніше, перебуваючи у фракції його імені, ніж поза нею?

Я вже не згадую про героїчне закордонне майданне минуле борця за більшу депутатську зарплату та права сексменшин.

Запит суспільства на боротьбу з корупцією буде зформований тоді, коли люди побачать що ті, хто закликає боротись, готові йти попереду і брати на себе найважчі та найболючіші удари системи у відповідь.

А писати статті в престижних журналах для отримання чергових грантів та розказувати в Брюселі, Берліні або Вашингтоні про те, як ти ЗАКЛИКАЄШ боротись з корупцією та пояснювати, зі сльозами на очах, чому на сьогодні корупцію в Україні побороти неможливо,  попутно отримуючи гроші від наївних європейців та американців на боротьбу «с нєй, родімой», з не меншим успіхом може будь-який нардеп нинішньої Верховної Ради, починаючи з Парубія.

Що вони, до речі, вже два роки і демонструють. Особисто я почув від Лєщєнка та його «подєльніков» мільйони слів.

Не побачив жодної справи. Ми поборемо корупцію, я це знаю, і не забудемо про Вас, пане Лєщєнко. Обіцяю.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ