Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Вечірні думки, товариство.

Ми з вами маємо шастя жити в унікальній країні. Аналогів у світовій практиці ще не було. Путін та Гундяєв, з їхніми розповідями про унікальність Росії, нєрвно курят в сторонкє.

Судіть самі.

Наша банківська система чи не найгірша в світі, зате голова Нацбанку, з точки зору ЗМІ, найкращий банкір.

Економіка, за результатами 2015 року — найгірша в Європі, але міністр економіки, з точки зору ЗМІ та соцмереж, західних послів — найкращий із найкращих.

Маємо зарплату на рівні найбідніших африканських країн, проте міністр фінансів, з точки зору ЗМІ, найкоштовніший діамант у короні прем’єра.

Міністр АПК три місяці, де тільки можна, розказує про рекордний врожай, який, як виявляється — на 6,1% МЕНШИЙ, ніж був торік. А з точки зору ЗМІ він єдина надія галузі.

Міністр внутрішніх справ проводить у соцмережах стільки часу, що злочинцям немає сенсу ламати голову, що буде завтра робити поліція. Вони про все прочитають з перших рук.

Про унікальність прем’єра свідчить навіть той факт, що шлях кролик-кулявлоб-камікадзе-дартаньян він пройшов менш ніж за два роки, й зупинятись не збирається.

І насамкінець.

Найпопулярніший політик у нас — це людина, що відмовилась від своєї батьківщини, де народ обрав його президентом, заради посади голови облдержадміністрації у чужій країні…

Господи!

За що нам одним стільки щастя???

БЕЗ КОМЕНТАРІВ