Олександр Мирний: Зустріч із Гризловим — на території третьої країни

Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Не хочеться бути схожим на багатьох публічних осіб, що наввипередки біжать або на ТВ, або на сторінки соцмереж із намаганням першими прокричати (заодно і попіарити себе, коханого), без намагання зберегти хоч якусь об’єктивність — про ті чи інші події в країні.

Тому, не дочекавшись офіційної позиції влади, дозволю собі сьогодні поставити декілька запитань нашим високопосадовцям.

  1. Для чого в Україну прилітав Гризлов?
  1. Чи знають про цей візит президент, прем’єр-міністр, керівники силових структур?
  1. Чому про візит офіційного представника країни-агресора — як, до речі, неодноразово заявляли і президент і Арсеній Яценюк  — не було жодного повідомлення від владних речників?
  1. Хто давав розпорядження про допуск літака Гризлова у повітряний простір України, враховуючи те, що авіасполучення між Україною та Росією закрите?
  1. Хто зустрічався з Гризловим, із якими повноваженнями?
  1. Чому зустріч із представником держави-агресора відбувається не на території третьої країни, як це прийнято в міжнародних стосунках?
  1. Які результати зустрічі для України?
  1. Чи планує влада продушувати зрадницькі зміни до Конституції, у частині надання особливого статусу тимчасово окупованих територій, на умовах Росії?
  1. Чому про цей візит дружно мовчать «правдоруби» з владної коаліції, зокрема Найєм, Лєщенко, Сироїд, Єгор Соболєв, Семен Семенченко та інші «нові обличчя»?
  1. Ми знову мовчки проковтнемо черговий ляпас українцям?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ