Політичний аналітик Олександр Солонько
Політичний аналітик Олександр Солонько

Всі ці зашиті у матраци мільярди – це іронічне відображення фобій їхніх власників. Зворотній бік «успішного» життя.

Вони так само, як і найбідніші українці, бояться невизначеності, розуміючи, що завтра удача від них може відвернутися і вони залишаться ні з чим. Вони так само не довіряють банкам і не хочуть інвестувати за цивілізованими правилами в Україні. Не бажають запускати свої тонни готівки в роботу в рамках української економіки. Бо самі зробили все, щоби цих правил не було.

Вони так само стали жертвами психологічного тиску системи суспільних відносин, яку вони так старанно вибудовували стільки часу. Вони її так само бояться. І вона грає з ними в злий жарт. Вони будували державу, в якій неможливо чесно заробляти, досягати успіху і розвиватися. І самі ж побоюються того, щоби вона їх не зжерла й не викинула на вулицю.

Кожен центнер купюр в помешканнях тих, хто фактично ніяк не міг стільки заробити будучи політиком або чиновником, кожен десяток гектарів землі – це індикатор і вирок цим людям, як політикам і публічним особам. Вони не можуть представляти інтереси українського народу, не можуть бути елітою. Вони не збудують державу, в якій би хотіли бачити своїх дітей. Люстраційні списки треба доповнювати.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ