Олена Галкіна, історик, експерт з міжнародної політики. Переїхала до України з Росії
Олена Галкіна, історик, експерт з міжнародної політики. Переїхала до України з Росії

Щодо нової вистави Саакашвілі.

  1. Момент обраний ідеально. На тлі е-декаларцій і обнулення ДемАльянсу він знову стає єдиним центром тяжіння, зовнішнім по відношенню до царства кумівства та корупції.

Після провалів в Одеській області та Грузії іншого такого шансу в Саакашвілі не буде.

  1. Йому все ще довіряє 22%, а баланс довіри-недовіри один з найоптимістичніших (-42). З його талантом публічного політика це відмінна позиція для старту.
  2. З огляду на залежність Саакашвілі від президента, ситуація дуже нагадує минулу зиму, коли голова Одещини розвивав бурхливу діяльність з «антикорупційними форумами», що були більше схожі на секту. Активність форумів стосувалася виключно опонентів президента і була миттєво згорнута, коли стало ясно, що дострокових виборів не буде.
  3. Демарш Саакашвілі добре лягає в запуск сценарію виборів на весну під девізом «Все поміняти, щоби все залишилося так само, як і раніше». Як і рік тому. Якщо вважати антикорупційну «хвилю» третьою колоною Порошенка (+ БПП + Наш Край), то при збереженні мажоритарки ніяка Юля президенту не страшна. А щось реально нове і велике просто не встигне з’явитися.

Джерело: Елена Галкина

БЕЗ КОМЕНТАРІВ