Олена Галкіна, історик, експерт з міжнародної політики. Переїхала до України з Росії
Олена Галкіна, історик, експерт з міжнародної політики. Переїхала до України з Росії

З платформи Республіканської партії США, ухваленої на з’їзді 19 липня 2016 року:

«Ми підтримуємо збереження і, якщо це виправдано, посилення санкцій проти Росії, разом з нашими союзниками, доки суверенітет і територіальна цілісність України не будуть повністю відновлені.

Ми підтримуємо надання необхідної допомоги Збройним силам України і тіснішу координацію з оборонним плануванням НАТО…».

«Ми підтверджуємо нашу повагу до народу Росії та нашу рішучість підтримувати дружбу з ним всупереч тим, хто бажає розділити нас. У нас є спільні імперативи: припинення тероризму, боротьба з розповсюдженням ядерної зброї, сприяння розвитку торгівлі та багато іншого.

У нас також є загальна проблема: триваюче руйнування нинішніми офіційними особами Кремля особистих свобод і фундаментальних прав людини. Репресивна у себе в країні, божевільна за кордоном їхня політика ставить під загрозу нації, які відновили своє самовизначення після розпаду Радянського Союзу. Ми зустрінемо повернення російської агресивності з тією ж рішучістю, що призвела до розпаду Радянського Союзу.

Ми не будемо підтримувати жодних територіальних змін у Східній Європі, реалізованих за допомогою сили, – в Україні, в Грузії чи в інших місцях, і будемо використовувати всі відповідні конституційні заходи, щоби притягнути до відповідальності тих, хто займається агресією та вбивствами».

Джерело: Елена Галкина

БЕЗ КОМЕНТАРІВ