Олеся Крок, блогер
Олеся Крок, блогер

Щодо питання «КОЛИ НАКЛАДАТИМУТЬ ШТРАФИ ЗА НЕ прибирання ЗА СОБАКОЮ і ЯК це виглядатиме». Спочатку почнуться рейди профілактичного і фактичного характеру.

У місті Одеса мільйон з хвостиком жителів. Дільничних на все місто – 250 осіб. Тобто один на чотрири тисячі, а через брак кадрів – один на 5-6 тисяч осіб.

Патрульна поліція поки що участь в цьому святі життя не бере, оскільки вона не підкоряється начальнику облуправління, а на запит департаменту муніципальної безпеки в травні місяці про створення графіка спільних рейдів – відморозилась, відповідь я так і не отримала. Але до цього питання ми ще повернемося.

Ось який варіант початку «цієї» роботи зараз обговорюється з інспекторами:

ЯК ЦЕ БУДЕ: як мінімум раз на тиждень, протягом двох годин у певному сквері  / парку/ місці масового відпочинку (ну, і вигулу) один-два інспектори (у формі) і двоє громадських працівників нагадуватимуть власникам собак про їхні обов’язки прибирати за вихованцем. Також вручатимуть листівки з інформацією, «чому, навіщо і як» і навіть пакети (ще є в наявності).

Як ви зрозуміли, на кожного несумлінного собакаря дільничних не вистачить. На жаль, реалії такі.

І повинні знайтися одесити, готові витратити 2 години свого часу на тиждень, щоби піти на цей рейд. У разі складання протоколу, саме завдяки присутності двох понятих (свідків), відповіді власника «а це не моя собака зробила, а це взагалі не моя собака» будуть оскаржені.

І найголовніше: ТАК, ПАРАЛЕЛЬНО припинятимуть І ВСІ ІНШІ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ. Тобто частий аргумент моїх опонентів «займайтесь не собаками, а людьми, які смітять» буде теж реалізований.

Джерело: Олеся Крок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ