Олеся Крок, блогер
Олеся Крок, блогер

Олеся Крок, блогер Про перейменування вулиць.
1. Закон майже ніхто з нас з вами не читав (до перейменування принаймні), а даремно, там все написано.

2. Органи влади звичайно повинні були істотніше опрацювати цю тему в медіа сфері: давати оголошення на сайті про нові назви, історичні довідки, чому саме ця людина гідна тощо, передачі присвятити цьому. А не «по-тихому».

3. «Одеситів ніхто не запитав»: оскільки одесити не читали закон, нічого не знали про процедуру, то і пропустили час, коли треба було не чекати, що тебе запитають (бо в нашому суспільстві поки не так все робиться, у людей не питають), а АКТИВНО брати участь в процесі вибору назви. Особливо тим одеситам, які жили на вулицях з «комуністичними» назвами.

4. ДО РЕЧІ, в місті є цілий «Клуб одеситів» – чи подавав клуб пропозиції зі списком знакових для Одеси людей, на честь яких давно пора назвати вулиці?!

5. «Хто взагалі придумав ці назви?». Топонімічні комісії, які збирали інформацію, історичні довідки про людей / події, на честь яких нові назви.

6. Всі нові назви мають відношення до історії України, навіть якщо на перший погляд здається, що не мають. Звичайно, хочеться, щоби було в місті більше вулиць, названих на честь одеситів. Але припущу, що дуже багато не вийде (в рамках «Одеса – це Україна» назв має бути багато саме за ознакою України, а не Одеси).

7. Процес пройшов з помилками, і тепер всім треба включитися в процес їх виправлення. Що пропоную: створити групу з одеситів (будь-яких небайдужих), звернутися в ОДА з тим, що треба переглянути назви і додати Одесі вулиць, названих на честь одеситів.

8. Надалі всім нам треба бути більш пильними і уважними до всього, що відбувається або ПОВИННО статися в нашому місті.

Джерело: Олеся Крок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ