Олеся Крок, блогер
Олеся Крок, блогер

Про реєстрацію громадських організацій. Це звичайно треба мати нерви… Вже втретє я подаю доки на реєстрацію. Втретє їду на Старицького, 10а, сиджу в черзі. Консультують завжди приємні та культурні дівчата, ДУЖЕ грамотні й розумні, тут питань немає. Запитання є лише одне: ЧОМУ НЕМАЄ ЗРАЗКІВ ЗАПОВНЕННЯ ДОКУМЕНТІВ?!

Заяву роздрукуйте самі з Інтернету та заповніть її самостійно. А там 9 сторінок. І добре ще, якщо юридична терміногологія, припустимо це я розумію, але відмова через «лапки не там, де треба, і лапки стоять там, де не треба» – це ж треба мати нерви…

При мені дві людини з Овідіополя поїхали назад, переробляти форму довіреності. А ще одного чоловіка хотіли відправити переробляти форму, тому що неправильно написана назва установи. Але чоловік відмовився, скандал влаштував і все вирішилося на місці.

А ще іноді культурні дівчата говорять різні речі. Одна каже: статут треба зшити, заклеїти, підписати. Інша: не треба зшивати, просто треба скріпляти. Ось я один раз і скріпила, а тієї дівчини, яка так сказала зробити, – оп, і немає. І нікому нічого не доведеш, їдь зшивай.

Коротше …. чи настане час в цій країні, щоби прожити хоча б один день з ранку і до вечора без хамства і стресу?

Пішла писати лист до Мін’юсту з вимогою викласти на сайти управлінь ЗРАЗКИ ЗАПОВНЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.

Сам МІН’ЮСТ це зробити чомусь не хоче. Напевно, це складно для розуміння…

Джерело: Олеся Крок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ