Олеся Крок, блогерШвиденько напишу про Зеленського і жарти щодо чиновників в Юрмалі. Я хочу сказати: «Ура, товариші!». Я зраділа тому, що відбувається. Зраділа критиці того виступу. І ось чому.

Мені немає діла до персони Зеленського, дивлюся на речі та явища глобальніше і ширше.

Народ вперше образився через жарти про корупцію, а не до сліз посміявся над ними.

З огляду на те, що «Квартал» в принципі спеціалізується на корупційному гуморі – значить всі ці роки українцям було смішно від того, що чиновники жиріють на бюджетних грошах, смішно, що крадуть.

СМІШНО було, а не соромно і осоружно! Ми не обурювалися, не вимагали корупцію припинити, не вимагали стратити (а історія знає такі приклади) корупціонерів. Ми сміялися над награбованим багатством. Вибачаючи їм злочини заради нашого ха-ха.

А хіба це смішно?! Де ще в світі сміються над злочинами?

Не буду зараз заглиблюватися в аналіз, як і чому наше суспільство прийшло до цього. Краще давайте думати, як нам з цього сюру і дебільності виходити.

Я нині рада, тому що: О, диво! Вперше в історії України «народ» образився через жарти про корупцію президента. А частина населення навіть помітила, що це була взагалі-то ПРАВДА і реальність нашого життя.

І тому – не смішно.

Може навіть буде таке, що НАРОД почне міркувати далі, і раптом побачить рядок класика, нашого, рідного, українського, на весь світ відомого: «Над ким смієтеся? Над собою смієтеся!».

Це буде шанс. Шанс на зміни.

Джерело: Олеся Крок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ