Олеся Крок, блогер
Олеся Крок, блогер

Я вважаю, що Україна повинна відмовитися від проведення «Євробачення» у 2017 році. Щоби не влаштовувати бенкет під час чуми.

Пропіарити Україну? Привабити туристів? В країні з офіційною зарплатою 56 $?!

Мільйони доларів потрібні на ремонти дитячих будинків, на субсидії з оплати довбаної комуналки (за однушку-хрущовку взимку треба буде заплатити одну тисячу гривень за опалення. У вас «двушка» – близько трьох тисяч, «трьошка» – ну, ви зрозуміли), на відновлення доріг (траса «Ренні –Одеса» – цією дорогою їхатимуть європейці на авто на наше ЕБ?!), на житло для пільговиків, на розвиток науки…

Ми збираємо усім світом гроші на ремонти лікарень і операції солдатам з АТО, тому що в бюджеті НЕМАЄ НА ЦЕ КОШТІВ!

Або зробимо так: нехай здохнуть пенсіонери (які залишилися), помруть ті, кому на лікування все одно не вистачить, перейдемо на піше пересування, АЛЕ знімаючи ЯСКРАВУ КАРТИНКУ НА ВЕСЬ СВІТ, що ми не в дупі та не на краю економічної прірви…

Ні, у нас не зашкалює злочинність, у нас безпечно!

Коротка довідка: проведення «Євробачення» в Стамбулі в 2004 році коштувало 250 мільйонів доларів, в Копенгагені в 2014 році – $ 60 мільйонів, у Баку в 2012-му – $ 46 мільйонів, Москві в 2009-му – $ 44 мільйони. Організація конкурсу у Відні в 2015 році обійшлася в $ 42 млн. (36,7 млн. євро).

Деякі країни періодично відмовляються брати участь в конкурсі, тому що не зможуть знайти кошти на організацію «Євробачення» в разі перемоги їхнього учасника. Так, наприклад, в 2014 році вирішили вчинити Сербія, Болгарія, Хорватія та Кіпр. Цього року від участі в конкурсі «через фінансові причини» відмовилася Португалія.

Джерело: Олеся Крок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ