МОК
Остаточне рішення МОК ухвалить у серпні наступного року

Дедалі більше екзотичних видів спорту намагаються включити в програму олімпіад. Ось і програму літньої Олімпіади-2020 у Токіо розширять. Оргкомітет запропонував додати у програму змагань 5 нових видів спорту. Це карате, серфінг, скейтбординг, скелелазання і різновид бейсболу – софтбол.

Як передає канал 24, тепер слово – за Міжнародним олімпійським комітетом. Він ухвалить остаточне рішення у серпні наступного року. Це, на думку організаторів, додасть популярності Олімпіаді, а отже, привабить більше спонсорів. «Напевно, те, що Японія обрала саме ці види спорту, викликає здивування. Але, на мою думку, це приверне увагу молоді й дасть новий поштовх цим змаганням», – вважає спортивний директор Олімпіади-2020 у Токіо Коджі Мурофуші.

Варто зазначити, що є чимало противників безкінечного розширення кількості так званих олімпійських видів спорту. На думку багатьох опонентів, ідеться не стільки про справжній інтерес уболівальників, як про зацікавленість певних груп впливу дістатися до омріяного «фінансового пирога» коштів, що їх сплачують держави-учасниці МОК на розвиток міжнародного олімпійського руху.

Нагадаємо, на найближчу Олімпіаду-2016 отримали ліцензію вже 105 спортсменів з України, які представлятимуть нашу країну в 17 видах спорту.

Читайте: У Британії пройшли змагання із серфінгу на техногенних хвилях

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ