Літня Олімпіада 2016 року пройде у Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня.
Літня Олімпіада 2016 року пройде у Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня

Олімпійські ігри, які пройдуть у Ріо-де-Жанейро цього року, обійдуться Бразилії в 4,6 мільярдів доларів, що на 51% більше від запланованого. Водночас перевитрати значно менші, ніж були у Росії під час Олімпіади у Сочі 2014 року. Про це свідчить дослідження бізнес-школи Оксфордського університету, передає RNS.

Автори дослідження вважають, що в нинішніх економічних умовах Бразилія навряд чи може дозволити собі такі незаплановані витрати.

«Перевитрата коштів більш ніж у мільярд доларів відбувається тоді, коли Бразилія навряд чи може собі це дозволити, враховуючи, що країна переживає свою найсерйознішу економічну та політичну кризу з часів 1930 років, а Ріо-де-Жанейро особливо сильно постраждало від рецесії», – заявив провідний дослідник бізнес-школи Бент Флайберг.

Дослідники також зазначили, що за останні 10 років Олімпійські ігри коштували в середньому 8,9 мільярдів доларів без урахування транспортної та готельної інфраструктури, і перевитрата на Ігри в Бразилії буде значно меншою, ніж в інших країнах. Зокрема, в Сочі та Лондоні вона становила 289% і 76% відповідно.

Як відомо, літня Олімпіада 2016 року пройде у Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ