Олланд Путин
Олланд уже готовий об’єднатися з Путіним

Президент Франції Франсуа Олланд домагатиметься об’єднання зусиль із США та Росією для знищення терористичної організації «Ісламська держава» після серії терактів у Парижі, повідомляє Голос Америки.

«Я закликатиму Обаму й Путіна об’єднати наші зусилля для пошуку рішення», – заявив Олланд французьким парламентарям. «Зустріч з Обамою пройде у Вашинґтоні, а з російським президентом – у Москві», – додав він і підкреслив, що прагне об’єднати зусилля «усіх, хто може боротися проти цієї армії терористів у рамках єдиної коаліції». «Ліквідація «ІДІЛ» – це той результат, «якого чекають уже надто довго», – сказав французький президент.

У ході рідкісного спільного засідання обох палат французького парламенту у Версальському палаці Олланд також пообіцяв збільшити витрати на національну безпеку. Він повідомив, що лави поліції поповнять 5 тисяч нових співробітників, штати міністерства юстиції буде збільшено на 2,5 тисячі людей, митниці – на тисячу осіб. «Ми знищимо тероризм, щоби Франція могла йти вперед, адже французи прагнуть жити далі й нічого не боятися», – заявив президент.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Олланд оголосив війну «Ісламській державі».

Нагадаємо, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 осіб перебувають у критичному стані. За словами Президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики «ІД».

Інформаційний Акцент

  • агафон

    КАК ВАРИАНТ И ФСБ МОГЛО ОКАЗАТЬ ИДИЛУ ПОМОЩЬ В ОТМЕСТКУ ЗА МИСТРАЛИ. КОМУ РУКУ ПОЖИМАЕШЬ ФРАНЦУЗ. ОНА В КРОВИ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЙ.

  • Макс

    Встреча с пуйлом еще ничего не значит!!!