MEETING DU CANDIDAT DU PARTI SOCIALISTE AU ZENITH DE ROUEN FRANCOIS HOLLANDE CANDIDAT A LA PRESIDENCE DE LA REPUBLIQUE DE 2012 PICTURE NOT INCLUDED IN THE CONTRACT
Олланд хоче змінити Конституцію після терактів у Парижі та посилити операції в Сирії

Президент Франції Франсуа Олланд виступає за зміну Конституції після терактів. Про це він заявив під час свого виступу перед парламентом Франції, повідомляє Європейська правда.

«Актом війни 13 листопада противник вирішив перевірити вміння демократії реагувати. Згідно з демократичними принципами, ми повинні забезпечити безпеку наших громадян. Але ми потребуємо термінових дій. Я переконаний, що ми повинні змінити Конституцію, надавши державним органам право діяти відповідно до умов війни», – заявив Олланд.

Зокрема, він виступив за зміну статей, які стосуються повноважень Президента і положення про надзвичайний стан. «Перегляд Конституції має супроводжуватися іншими заходами, зокрема, позбавленням громадянства», – сказав Президент Франції. Він запропонував позбавляти громадянства Франції навіть етнічних французів, якщо вони набули другого громадянства.

Виступаючи перед парламентом, президент заявив, що протягом двох років буде створено 5 тисяч додаткових робочих місць у поліції та жандармерії: «Якщо ми в стані війни, то ми не можемо покладатися на ті ж засоби, що й кілька років тому. Тому буде створено 5 тисяч додаткових робочих місць в поліції й жандармерії протягом двох років», – сказав він. У цілому, за словами французького Президента, протягом 5 років у сфері безпеки планується створити понад 10 тис робочих місць. «Ці робочі місця підсилять прикордонну поліцію та збільшать загальний рівень безпеки в нашій країні». Крім того він пообіцяв, що принаймні до 2019 року не буде скорочень у Збройних силах Франції. Водночас, буде підсилено кібербезпеку, розвідку та оперативні одиниці.

Як заявив Олланд, паризькі теракти планувалися на сирійській території, потім були підготовлені в Бельгії: «Франція посилить операції в Сирії». Нагадаємо, що у відповідь на паризькі теракти французькі ВПС у ніч проти понеділка, 16 листопада, здійснили потужний авіаналіт на позиції «Ісламської держави» в сирійському місті Ракка, яке вважається оплотом терористичного угрупування.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, терористичне угруповання «Ісламська держава» розповсюдило заяву, в якій погрожує здійсненням терактів у США та інших країнах.

Нагадаємо, уряд Великої Британії після терактів у Парижі збільшить фінансування спецслужб і розширить їх штат на 15% для боротьби з тероризмом. Раніше стало відомо, що правоохоронці ідентифікували особи трьох терористів та ще двох підозрюваних, причетних до подій 13 листопада в столиці Франції.

Як відомо, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 осіб перебувають у критичному стані. За словами Президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики ІД.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ