French President Francois Hollande attends a national conference on Handicap help at the Elysee Palace in Paris, France, May 19, 2016. President Hollande later said that no hypothesis can so far be ruled out about the fate of an EgyptAir plane that went missing earlier on Thursday on its way from Paris to Cairo. REUTERS/Gonzalo Fuentes
Чинного президента Франції звинувачують у порушенні повноважень у сфері збереження державної таємниці

Депутат Національної асамблеї Франції П’єр Лелуш ініціював імпічмент президенту Франсуа Олланду у зв’язку із «серйозним порушенням повноважень у сфері збереження державної таємниці». Відповідна пропозиція надійшла в апарат національних зборів Франції, передає Європейська правда.

Документ вже підписали 79 депутатів з 58 необхідних. При цьому зі 199 депутатів-республіканців ініціативу підтримують 152.

Партія «Республіканці» пояснює, що приводом для ініціативи стали «грубі порушення повноважень у сфері збереження державної таємниці у сфері оборони» з боку Олланда. Мова йде про слова Олланда у книзі «Президент не повинен цього говорити…», в якій опубліковано 61 інтерв’ю з ним.

Первинні вибори правої партії «Республіканці» заплановані на 20 і 27 листопада. Опитування свідчать про те, що кандидат від «Республіканців» стане головним претендентом на перемогу на президентських виборах 2017-го року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з опитуваннями, за півроку до виборів чинний президент Франції стрімко втрачає підтримку електорату. Лише 11% французів позитивно оцінюють роботу Франсуа Олланда на посту глави держави.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ