офшор
Кабмін оновив список офшорів

Австрію виключили зі списку країн, торгові операції з якими підлягають посиленому контролю в рамках адміністрування закону про трансферне ціноутворення. Таке рішення ухвалив Кабінетом Міністрів 1 липня на підставі ноти, отриманої від посольства Австрії, йдеться у розпорядженні уряду №677.

Дипломати надали свої коментарі про ставки корпоративного податку в Австрії та особливості розкриття інформації про структуру власності юридичних осіб, а також висловили готовність переглянути чинну конвенцію між Австрією і Україною про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень.Кабмін визнав пояснення Австрії достатніми для того, щоби виключити країну з офшорного списку з 1 серпня.

Нагадаємо, для того, щоб бути у цьому списку, країна має відповідати кільком критеріям: мати низький податок на прибуток (мінімум на 5 п.п. нижче, ніж в Україні), не розкривати інформацію про структуру власності юридичних осіб, не мати з Україною міжнародних договорів про обмін інформацією.

Як відомо, 14-го травня Кабмін оновив список офшорів: Австрія, Туркменістан і Гонконг потрапили під посилений контроль. У перелік було включено 76 держав.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ