Фото  з випускного альбому найдорожчої віденської школи – American International School
Фото з випускного альбому найдорожчої віденської школи – American International School

Онук екс-прем’єра Миколи Азарова вчиться в найдорожчій школі Відня, причому він зареєстрований як громадянин Росії. Про це у своєму блозі на Українській правді написав депутат Сергій Лещенко.

Нардеп навів фотографію Дарія Азарова з випускного альбому найдорожчої віденської школи – American International School, де вартість року навчання може досягати 20 тисяч євро. Напроти онука Миколи Азарова написано – «Дарій Азаров, Росія».

«Такі фотографії зазвичай роблять у другій половині навчального року. Це – чергове підтвердження того, що сім’я Азарова перебралася назад до Відня, де вони володіють мінімум трьома будинками, а також шале в альпійському селі Марія-Целль (це крім вілли в містечку Ольбія на Сардинії)», – написав депутат.

Він нагадав, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Азарова-молодшого за «незаконне збагачення», але ця стаття не підходить для збереження фігуранта у списку санкцій ЄС, звідки Олексія Азарова виключили в березні 2015 року. Дружину Олексія Азарова навесні 2015 вже бачили в маґістраті Відня. «Найімовірніше, оформляла документи постійного перебування в Австрії», – припустив нардеп.

Читайте: Азаров ображений через обвинувачення: «За що? Всі роки я чесно служив Україні»

«Після виключення Азарова зі списку санкцій, Україна стала на один крок далі від можливості конфіскувати його майно. Особливо гостро те, що Азаров був одним з небагатьох фігурантів списку санкцій, у якого було безліч підтвердженої власності в Європі (крім Австрії та Сардинії, також у Чорногорії)», – додав Лещенко.

«У разі провалу процесу з конфіскації зарубіжної власності українських керівників, котрі утекли, генпрокурор Шокін не зможе вийти сухим з води. Всі інструменти для цього – в його руках», – зазначив депутат.

Читайте: Італія арештувала активи путінського «гаманця» Ротенберга і Азарова-молодшого

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ