Олександр Онищенко
Антикорупційний прокурор Назар Холодницький зареєстрував у Раді України подання на затримання Онищенка

Олександр Онищенко не є підозрюваним у справі «Укргазвидобування». Про це заявив глава Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, пише Українська правда.

«В даний час народний депутат Онищенко не є підозрюваним у зазначеному провадженні. Оскільки ми не можемо оголосити підозру людині, яка має статус народного депутата і з якої цей статус не зняли відповідно до закону. Поки немає постанови ВР про притягнення до відповідальності, підозру не можуть повідомити. Хоча вже текст набраний, залишається лише поставити дату», – зазначив він.

За словами Холодницького, 29 червня відбудеться засідання регламентного комітету ВР щодо даної справи. «Там ми частину доказів продемонструємо на засіданні цього комітету», – підкреслив він.

Також Холодницький зазначив, що провадження у даній справі було відкрито 4 грудня.

«Півроку нам знадобилося, щоби провести низку слідчих дій, весь комплекс слідства, допити… Коли вже є подання на зняття недоторканності – означає, вже є обґрунтовані підозри, і є докази, що людина скоїла певний злочин», – додав прокурор.

Нагадаємо, 16 червня антикорупційний прокурор Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді України подання на затримання та арешт Онищенка, погоджене Генпрокурором України.

Онищенка підозрюють у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування».

Тим часом «Українській правді» стало відомо, що серед співучасників злочинів, у яких звинувачується Олександр Онищенко, фігурують ще 20 людей. Головними організаторами злочинної організації називають три особи – самого Онищенка, його матір Інессу Кадирову та фігуранта низки газових оборудок Валерія Постного, який, за даними ЗМІ, мав спільний бізнес з олігархом Ігорем Коломойським.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ