red700
Під час обстрілу гумконвою вантажні автомобілі ООН і «Червоного Півмісяця» зазнали пошкоджень

ООН призупиняє доставку гуманітарної допомоги в Сирію після обстрілу гуманітарного конвою ООН і «Червоного півмісяця». Про це повідомляє Al Jazeera.

«З міркувань безпеки всі інші пересування конвоїв з доставки гуманітарної допомоги в Сирії припинені на деякий час до подальшої оцінки ситуації», – повідомив представник Управління ООН з координації гуманітарної діяльності Єнс Лерке.

«Ми маємо намір продовжити роботу в Сирії з доставки гуманітарної допомоги нужденним», – сказав він.

Лерке додав, що ООН нещодавно отримала дозвіл від уряду Сирії для доставки допомоги у всі райони країни, які перебувають в облозі.

Крім того, про зупинку відправлення допомоги для чотирьох міст Сирії заявив «Червоний Хрест».

«Це дуже тривожний фактор. Ми бачимо відновлення насильства, активізацію бойових дій у багатьох місцях», – сказав Роберт Мардіні, керівник МКЧХ на Близькому Сході та в Північній Африці.

«Ми запланували відправку гуманітарної допомоги для чотирьох міст, але наразі відправлення призупинено, оскільки потрібно вивчити безпечність постачання вантажів».

Нагадаємо, у сирійській провінції Алеппо під час обстрілу гуманітарного конвою 18 з 31 вантажних автомобілів ООН і «Червоного Півмісяця» зазнали пошкоджень.

Уряд США заявив, що сирійський режим та РФ знали маршрут обстріляного конвою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ