????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Владімір Путін та Сільвіо Берлусконі

Президент Росії Владімір Путін пропонував екс-прем’єру Італії Сільвіо Берлусконі громадянство РФ та посаду міністра. Про це Берлусконі заявив у вівторок під час вечері своїм однопартійцям, повідомляє італійське видання La Stampa.

Як пише італійська газета, екс-прем’єр був не в гуморі та скаржився членам партії «Вперед, Італіє!» на нескінченні проблеми з судовою системою.

«В Італії мене відсунули на узбіччя (політичного життя. – ред.). А Путін пропонував мені російське громадянство та посаду міністра економіки», – заявив Берлусконі однопартійцям. Деталей того, коли саме та за яких умов відбулася розмова з президентом РФ, екс-прем’єр Італії не розкрив.

Водночас, видання не виключає, що заява могла бути одним із численних жартів Берлусконі, який здавна славиться своїм специфічним почуттям гумору.

До слова, президент Росії Владімір Путін і колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі провели у червні вихідні на Алтаї.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ