novy-ns-ky-y
Сам депутат неодноразово заявляв, що проситиме фракцію підтримати подання ГПУ та що сам за це проголосує

Фракція «Опозиційного блоку» заявила, що не голосуватиме за зняття депутатської недоторканності з члена фракції, мільярдера Вадима Новинського, якого ГПУ звинувачує у низці злочинів. Про це повідомляє прес-служба партії.

У повідомленні наголошується, що підтримати зняття недоторканності просив сам Новинський.

«Рішення відмовити Вадиму Новинському було ухвалено одноголосно. В країні немає юстиції, в країні сьогодні є політичні переслідування опозиції. Політично вмотивовані справи, кримінальні переслідування з помсти, правосуддя в інтересах влади стали повсякденною практикою в Україні. Фракція «Опозиційного блоку» одноголосно не підтримає подання Генеральної прокуратури», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, Генеральний прокурор Юрій Луценко 3 листопада скерував до Верховної Ради подання, в якому просить дозволити притягнення до кримінальної відповідальності депутата Вадима Новинського. Регламентний комітет Верховної Ради розгляне подання ГПУ не раніше, ніж за тиждень.

Новинський проходить як співучасник в одному з епізодів «великої справи Януковича», в якій йдеться про узурпацію влади та вплив на українську церкву. Генпрокуратура звинувачує Новинського за трьома статтями, йому загрожує 5 років тюрми.

Раніше Новинський неодноразово заявляв, що буде просити свою фракцію підтримати подання ГПУ, а також, що сам за нього проголосує.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ