10 січня Савченко попри застереження СБУ оприлюднила на своїй сторінці в Facebook списки полонених на Донбасі

У Службі безпеки України прокоментували рішення нардепа Надії Савченко опублікувати списки полонених Росією українців. Про це пише Обозреватель з посиланням на власне джерело.

«Якщо батьки або родичі хочуть розкриття такої інформації, то можуть спокійно зробити це через Facebook або журналістів. Навіщо робити це без відома і фактично без згоди родичів? Багато родичів в минулому ставали жертвою аферистів і різних злочинців, які хитрістю вимагали з них гроші. Це була гра на людських почуттях і трагедіях», – пояснили в СБУ.

На думку джерела видання, дії нардепа є необдуманими і навряд чи допоможуть українській стороні.

«Люди вже і так ведуть переговори. Укладено певні кулуарні домовленості. Умовно кажучи, йдеться про якісь фінансові моменти. Але де гарантія, що завтра Надія Савченко не викладе кулуарні умови обміну в Інтернет? І тепер та сторона буде думати – говорити з нами чи ні. Тому що завтра це все може з’явитися в Мережі через те, що Надя Савченко так вирішила», – зазначив співрозмовник видання в СБУ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 січня народний депутат України Надія Савченко попри застереження СБУ оприлюднила на своїй сторінці в Facebook списки полонених на непідконтрольних владі територіях Донбасу і українських в’язнів у російських в’язницях, а також список осіб, яких ватажки ОРДЛО хочуть отримати від української сторони.

Своєю чергою, представниця терористів назвала неприйнятними пропозиції щодо обміну, озвучені Савченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ