ВНЗ
Рейтинг очолили Львівська політехніка та Київський університет ім. Т. Шевченка

Рейтинг вишів, які виявилися найпопулярнішими серед вступників очолили Львівська політехніка та Київський університет ім. Т. Шевченка. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, пише DT.UA.

«Топ-10 вишів, які найбільш суттєво збільшили державне замовлення, виглядає так: Львівська політехніка, КНУ ім. Т. Шевченка, КНЕУ ім. В. Гетьмана, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, КНТЕУ, ЛНУ ім. І. Франка, Кам’янець-Подільський національний університет імені І. Огієнка, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, КПІ, Києво-Могилянська академія», – зазначила заступник міністра.

До топ-7 за кількістю поданих заяв на бакалаврат потрапили: філологія – 108 184 заяв, право – 105 347, менеджмент – 70 785 заяв, комп’ютерні науки та інформаційні технології – 64 811, середня освіта – 54 377.

Також популярністю користувалися економіка та психологія – на них подали документи 50 782 та 49 141 абітурієнтів відповідно.

Також Совсун додала, що щодо вибору спеціальностей, ситуація цього року не дуже відрізнялася від попередніх: гуманітаристика та суспільствознавчі спеціальності приваблюють абітурієнтів в рази більше, ніж технічні.

Читайте: Українські ВНЗ готуватимуть «ідеологів», а в армії з’являться контрпропагандисти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ