порошенко_
За кілька місяців Україна відновить економічне зростання, впевнений Порошенко

У разі відсутності військової ескалації на сході України найближчим часом в країні може відновитися економічне зростання. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, передає Інтерфакс-Україна.

«Вже в найближчі місяці може відновитися економічне зростання. Це буде лише завдяки відсутності військової ескалації», – сказав Президент на урочистостях з нагоди Дня Незалежності України 24 серпня 2015 року в середмісті Києва.

Глава держави також повідомив, що уряд шукає можливості, як можна провести індексацію зарплат і пенсій. «Про індексацію зарплат і пенсій – ми спільно з урядом шукаємо і знайдемо найближчим часом можливість провести її якомога раніше», – запевнив Президент. За його словами, є підстави вважати, що економіка потроху долає глибокий стрес, який принесла війна: «Бізнес адаптується, знаходить нові ринки на заміну повністю закритого для нас російського. Економічну війну проти нас Росія теж не припиняє, прагнучи нас виснажити».

Він зазначив, що керівництво країни шукає можливості проводити головні реформи в країні, зокрема, в правоохоронній та судовій системах, реформу прокуратури та децентралізацію влади. А ці зміни, підкреслив Порошенко, також сприятимуть надходженню інвестицій та активному економічному  зростанню України.

«Через тиждень Верховна Рада, ймовірно, ухвалить у першому читанні конституційні зміни щодо децентралізації, коли левова частина повноважень і левова частина відповідальності перейде на місця, територіальним громадам та виконкомам», – сказав Президент. Він також відзначив важливість забезпечення проведення чесних місцевих виборів, що відбудуться восени.

Нагадаємо, що після сьогоднішніх урочистостей з нагоди святкування Дня незалежності України Порошенко відбуде до Берліна на перемовини з німецьким федеральним канцлером Анґелою Меркель та головою французької держави Франсуа Олландом з питань мирного врегулювання збройного конфлікту в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Читайте: В уряді нарешті взялися за підвіщення мінімальної заробітної плати для українців

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ