Парубій
Нардепи на чолі з Парубієм отримують з держбюджету компенсацію за оренду житла

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та 167 депутатів парламенту отримали по 14 тисяч 260 гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера в липні. Про це йдеться у відповіді Апарату ВРУ на інформаційний запит.

У фракції «Блок Петра Порошенка» кошти з держбюджету отримали 60 зі 142 депутатів, зокрема заступник голови фракції Олексій Гончаренко.

У фракції «Народний фронт» компенсацію отримали 43 з 81 депутата, зокрема голова фракції Максим Бурбак і його заступник Юрій Береза.

В «Об’єднанні «Самопоміч» бюджетні кошти отримали 15 із 26 депутатів, зокрема, голова фракції Олег Березюк і його заступник Олег Лаврик.

В «Опозиційному блоці» – 11 із 43, зокрема, співголова фракції Олександр Вілкул, а також депутати Дмитро і Михайло Добкіни.

Також отримали компенсацію 10 з 23 депутатів групи «Партія «Відродження»; 5 з 19 депутатів групи «Воля народу» (у тому числі Сергій Мельничук); 6 із 21 депутатів фракції «Радикальної партії Олега Ляшка», а також 4 з 19 депутатів фракції ВО «Батьківщина».

Також компенсацію отримали 13 з 42 позафракційних депутатів, зокрема Андрій Денисенко, Євген Мураєв і Володимир Парасюк.

Нагадаємо, на початку 2015 року парламентська газета «Голос України» оприлюднила список депутатів, які проживають у Києві за рахунок держбюджету.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ