Євробачення
Джамала перемогла завдяки підтримці як професійного журі, так і телеглядачів

Україна є і залишиться переможцем «Євробачення-2016» – результати конкурсу не переглядатимуть. Про це повідомляється на офіційній сторінці конкурсу в соціальній мережі Facebook у відповідь на петицію на сайті change.org, що закликає переглянути результати, передає Укрінформ.

«Україна є і залишиться переможцем конкурсу «Євробачення-2016». Згодні ви з цим чи ні, ми закликаємо тих, хто підписав петицію, прийняти ці результати, які відповідають правилам, і продовжувати конструктивний діалог про те, як поліпшити конкурс «Євробачення», – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що представниця України Джамала перемогла завдяки підтримці як професійного журі, так і телеглядачів, приголомшливо представивши емоційну пісню, в основу якої лягла особиста історія.

Нагадаємо, на сайті change.org опублікували петицію з вимогою перегляду результатів пісенного конкурсу. Наразі її підписали трохи більше 300 тисяч осіб із 500 тисяч необхідних.

Джамала перемогла на «Євробаченні-2016» з піснею «1944», присвяченій депортації кримських татар.

Згідно з чинною системою голосування, 50% голосів на конкурсі дають представники національного журі, а 50% – глядачі. Цього року професійне журі віддало перевагу представниці Австралії Дамі Ім, а більшість глядачів проголосували за виступ росіянина Сергія Лазарєва. Українська співачка в обох випадках посіла другий рядок (211 балів від журі і 323 – за результатами смс-голосування).

Сумарний результат у 534 бали вивів Джамалу на перше місце. Австралійка з 511 балами посіла другу сходинку, а представник РФ, який набрав 361 бал, став третім.

Читайте: Джамала стала Народною артисткою України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ