Новоросія
Особливий лад на Донбасі закріплять у перехідних положеннях Конституції

Конституційна комісія має намір закріпити в перехідних положеннях зміненої Конституції дію закону про особливий режим місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей. Про це в п’ятницю перед початком засідання комісії заявив її член Віктор Мусіяка, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Питання, пов’язане з 11-м пунктом так званих Мінських угод про особливий режим місцевого самоврядування (на деяких територіях Донецької та Луганської областей – ред.), – це буде передбачено в перехідних положеннях», – сказав він.

«Там буде сказано, що окремим законом визначається (особливий режим – ред.), як це зараз є, хоча цей закон недосконалий», – додав він.

Як відомо, восени минулого року був ухвалений закон про особливості місцевого самоврядування в окремих регіонах Донбасу. У березні Рада ухвалила до нього доповнення, яке визначило, що закон набуде чинності лише після проведення в цих районах місцевих виборів за українськими законами.

Водночас, як повідомляв Інформаційний Акцент, ЄС вимагає від України особливого статусу для Донбасу негайно, не чекаючи виборів.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ