1
«Львівська майстерня шоколаду» в Донецьку закрилася

Останній простір України в окупованому Донецьку припинив існування. «Львівська майстерня шоколаду» закриває свою кав’ярню в серці Донбасу до моменту завершення окупації. Про це повідомляє один із засновників холдингу «!FEST» Андрій Худо у Facebook.

«Львівська майстерня шоколаду» закриває свою кав’ярню в Донецьку», – написав він, наголосивши, що її «існування в період російської окупації в Донецьку – це готовий сюжет для доброго голлівудського фільму». «Всі ці роки ми відмовлялись від офіційних коментарів, говорили загальні фрази і лише друзям розповідали, що ж там насправді відбувалось. Ми змушені були так поводитись, бо життя наших працівників було під ризиком – і це незрівнянно із будь-якими медійними бонусами», – пояснив він. «Ми працювали, бо все ж мали надію, що ситуація зміниться і треба ще трохи протриматись – місяць, півроку… проте зараз розуміємо, що все це надовго і більше чекати немає сенсу. Та й у зв’язку із останніми подіями, з так званими місцевими медіа та мерами – ризик занадто великий», – додав Худо.

Він наголосив, що останні півтора роки «Майстерня шоколаду» в Донецьку працювала на українському ПП та сплачувала податки в Україні: «Ми не перереєстровували підприємство за вимогою терористів». «Майстерня виконувала усі вимоги франшизи: музичний плейлист, спілкування українською мовою – все було так, як воно є у Львові», – додав Худо. «В майстерні не було цінників в рублях, до останніх днів ми розраховували гостей лише українською гривнею (попри те, що всі решта франчайзингові формати в Донецьку вже давно працюють в рублях)», – зазначив він.

«Віримо, що цей проект оживе з новою силою, коли відновиться українська влада та робитимемо все, щоби забезпечити роботою всіх, хто виявить бажання працювати в інших наших проектах в Україні», – додав Худо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ