У Печерському суді обшук
Конституційний суд оцінить законність підвищення тарифів

Правомірність підвищення тарифів на газ для населення навесні 2015 року встановить Конституційний Суд. Про це повідомив журналістам голова Національної комісії у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк, передає Інтерфакс-Україна.

«Київський окружний апеляційний суд затвердив ухвалу про звернення до Конституційного Суду і зупинив провадження (щодо апеляції НКРЕКП)», – сказав він. Відповідне рішення Київський окружний апеляційний суд виніс на засіданні 18 листопада.

Як повідомлялося, раніше суд першої інстанції за позовом фізичної особи визнав неправомірним підвищення тарифів на газ для населення рішенням НКРЕКП в березні-2015 року. При цьому своє рішення суд обґрунтував тим, що постанова НКРЕКП була підписана Дмитром Вовком на посаді тимчасово виконувача обов’язків голови комісії, хоча така посада не передбачена законодавством. У свою чергу, комісія звернулася з апеляцією до Київського окружного апеляційного суду.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Черкаській області правоохоронці розпочали розслідування за фактом самогубства 80-річної пенсіонерки, яка наклала на себе руки після отримання квитанції про сплату за спожитий в жовтні газ.

Нагадаємо, Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 раза – до 3 600 грн за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 кубометрів газу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ