Депардьє
Депардьє зіграє роль Сталіна у новому фільмі

«Екс-француз» та знаменитий актор Жерар Депардьє зіграє роль Сталіна у новому фільмі, повідомляє AFP.

За словами представника актора, режисером картини буде французька кінозірка Фанні Ардан, яка хоче екранізувати роман Жана-Даніеля Балтасса 2013 року «Диван Сталіна».

В центрі сюжету роману, дія якого відбувається у СРСР 1950-х років, – історія молодого художника, який отримує завдання створити пам’ятник Сталіну, але опиняється під пильною увагою КДБ.

Фільм випустить франко-португальська компанія Leopardo Filmes. Студія «Мосфільм» надасть костюми і реквізит.

Як відомо, у 2012 році французький актор, обурений планами уряду Франції збільшити «податок для багатих» до 75%, заявив про намір відмовитися від французького громадянства. Після того як Путін підписав указ про надання йому російського паспорта, його прописали в столиці Мордовії Саранську. У квітні преса повідомила, що Депардьє продав усю нерухомість у Росії – 5-кімнатну квартиру вартістю 15 млн рублів у Грозному і квартиру в саранській новобудові – і переїхав до Бельгії. Водночас, продюсер артиста Арно Фрілле запевнив, що відмовлятися від російського громадянства Депардьє не має наміру.

Улітку 2015 року Депардьє внесли до чорного списку в Києві та позбавили права відвідування України. У Міністерстві культури країни пояснили, що цей захід не стосується фільмів за участю уславленого актора. Причиною заборони стали заяви актора про любов до Росії та повагу до Президента РФ Владіміра Путіна.

Читайте: Боротьбу за президентство Лукашенко розпочав із годування коней і косіння трави з Депардьє (фото)

  • Василь

    За сценарієм фільму Сталіна (Депардьє) у третій серії повинен нокаутувати офіцер союзних військ.