вода
Підвищення тарифу на холодне водопостачання становитиме від 5 до 50%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у галузях енергетики та комунальних послуг, ухвалила постанову «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», яким підвищуються відповідні тарифи, повідомляє Укрінформ.

«Рішення ухвалено», – сказав глава Нацкомісії Дмитро Вовк.

Як наголошується, основними причинами підвищення тарифів є зростання цін на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств.

Суми конкретних ставок тарифів будуть відрізнятися в кожному окремому випадку і залежатимуть від зростання цін на енергоносії, зокрема, електроенергію, в структурі тарифів, розміру заробітної плати, інвестиційних програм.

Нагадаємо, за даними НКРЕКП, близько 35-55% в структурі тарифу на холодну воду складає електроенергія. У зв’язку з цим підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

При цьому раніше в «Київводоканалі» заявляли, що в Києві подорожчання холодної води відбудеться з 1 серпня і складе 30 відсотків. Зокрема, столичні тарифи пропонується підвищити з 8,68 до 12 грн за кубометр для приватних будинків із централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок.

Крім того, раніше НКРЕКП ухвалила рішення про підвищення тарифів на централізоване постачання гарячої води для потреб населення до 63-78 гривень за кубометр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства прогнозує, що під час наступного опалювального сезону 30% населення не платитимуть за комунальні послуги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ