solarcitytesla
Сонячні панелі дозволять жителям Тау економити близько 414 тис. літрів дизельного палива щороку

В південній частині Тихого океану, в Американському Самоа з’явився острів, що майже на 100% забезпечений сонячною енергією. Про це повідомила компанія Tesla Motors на своїй сторінці в Twitter, пише РБК.

За даними компанії, острів Тау переключили на сонячні батареї. У цілому там розташовані 5,3 тис. сонячних панелей і 60 акумуляторів Tesla. Мережу збудували протягом року.

Сонячна енергія дозволить мешканцям острова економити 109,5 тис. галонів (близько 414 тис. літрів) дизельного палива щороку. Населення Тау становить близько 600 осіб.

У червні цього року компанія Tesla Motors запропонувала викупити американську енергетичну компанію SolarCity за ціною від 26,5 доларів за акцію. Мета цієї угоди – інтеграція продукції обох компаній.

Після злиття компаній в магазині Tesla з’являться батареї для сонячних моделей. Крім того, об’єднання SolarCity і Tesla допоможе скоротити витрати на $150 мільйонів у перший рік спільної роботи.

Акціонери Tesla Motors схвалили операцію з придбання SolarCity 18 листопада. Придбання енергетичної компанії обійдеться Tesla в понад два мільярди доларів.

Компанія SolarCity існує з 2006 року. Вона займається проектуванням і установкою сонячних енергосистем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ