1469098904-2398 2
Власник закладу, який продавав неякісну шаурму, втік

Станом на ранок 22 липня кількість постраждалих у результаті отруєння неякісною шаурмою на Одещині зросла до 76 осіб. Про це повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, пише УНІАН.

Зокрема, отруїлись 61 дорослий та 15 дітей.

«Проводиться велика кампанія, щоби виявити всіх, хто вживав фастфуд, а саме шаурму 18-19 липня до середини дня. Інкубаційний період бактерії в організмі людини від 6 годин до трьох днів. Сподіваємося, що, всі, хто їв, потраплять сьогодні в лікарню. Після цієї дати люди вже не повинні потрапляти», – наголосив Абрамченко.

Нагадаємо, мешканці Ізмаїла отруїлися шаурмою у фастфуді. Мова йде про збудника захворювання – Salmonella blegdam, який був виявлений на підставі лабораторних досліджень у 15 осіб.

Усі хворі їли шаурму у фастфуді на пр. Суворова, 54, 18 липня в період з 12.00 до 23.00. і в першій половині дня 19 липня.

За словами міських чиновників,  претензії до закладу з продажу неякісної шаурми були давно, утім через мораторій на перевірки нічого зробити з цим не могли. І тепер, після масового отруєння людей та завдяки порушеному кримінальному провадженню, хотіли б перевірити заклад. Водночас зробити це неможливо – він вже зачинений, його власник втік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ