бойовики
Бойовики вбили трьох цивільних у Новоазовському районі

На тимчасово окупованих територіях зростає кількість кримінальних злочинів, здійснених бойовиками. Про це йдеться у повідомленні прес-центру АТО з посиланням на оперативні дані розвідки. 

«Лише протягом останнього тижня у Новоазовському районі зафіксовано щонайменше 3 вбивства мирних громадян військовослужбовцями 9-го окремого мотострілецького полку 1-го армійського корпусу так званої ДНР», – йдеться у повідомленні. Найманці застрелили цивільних внаслідок вживання спиртних напоїв і необережного поводження зі зброєю. «За цими фактами командування російсько-терористичного корпусу розпочало перевірку полку на наявність неврахованої зброї та боєприпасів, які окупанти навмисно приховують», – зазначили у штабі. При цьому серед командирів середньої ланки «ширяться чутки про імовірну зміну ватажків полку, які не можуть контролювати підлеглих».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російські ЗМІ поширили інформацію про «держпереворот» у терористичному анклаві «ДНР», в результаті якого глава «парламенту» А.Пургін був зміщений з посади, і виконувачем обов’язків призначено Д.Пушиліна. Відзначається, що рішення змістити опереткового «главу парламенту» Пургіна було ухвалено на позачергових зборах даного «органу влади» бойовиків.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ