Одеса
«Якір-серце», за задумом скульптура, об’єднує якір, серце, хвилі Чорного моря, силу і маяк

Туристичний символ Одеси постраждав через нетверезого іноземця. П’яний водій на іномарці врізався у пам’ятник «Якір-серце» у середмісті та зруйнував його. Про це повідомила директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова, передає УНІАН.

За її словами, скульптура, розташована на вулиці Ланжеронівській, неподалік будівлі мерії, відновленню не підлягає.

1
В Одесі нетверезий іноземець на автомобілі зруйнував символ міста

«У ніч на суботу дуже нетверезий турист з Прибалтики практично знищив наш туристичний символ «Якір-серце», – сказала Маркова, уточнивши, що громадянина затримали на місці.

2
В Одесі відбулось ДТП з вини мешканця однієї з країн Балтії

Через сильний удар двометрову композицію практично вибито з постаменту, а тріснуте лиття ремонту не підлягає, необхідно відливати нове. Тому, як заявила Маркова, з винуватця ДТП необхідно стягнути вартість пам’ятника.

«Факт ДТП задокументовано. Відповідна робота у цьому напрямку ведеться. Хотілося б, щоби людина відшкодувала збитки добровільно. Без нашого звернення до суду», – сказав міський голова.

3
Винуватцю ДТП доведеться відшкодувати вартість монумента

Як відомо, 200-кілограмовий бронзовий пам’ятник «Якір-серце» відкрили у центрі Одесі 2 вересня 2012 року – у День міста. Пам’ятник є туристичним символом міста. Статуя є копією туристичного логотипу Одеси. За задумом скульптура  Олега Чорноіванова, композиція об’єднує якір, серце, хвилі Чорного моря, силу і маяк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ