Russian President Vladimir Putin attends a ceremony to hand over the diplomatic credentials to newly-appointed ambassadors at the Kremlin in Moscow, October 23, 2013. REUTERS/Maxim Shemetov (RUSSIA - Tags: POLITICS)
Президент РФ не розуміє згубність своєї поведінки, вважає автор

Блоґер американського видання The Wall Street Journal перерахував п’ять мотивів, які, на його думку, спонукають президент Росії Владіміра Путіна казати неправду.

  1. Путіну є що приховувати. «Звичайно, він міг би зізнатися щодо інциденту зі збитим MH17», – пояснює автор, як, наприклад, США визнали, що в 1988 році збили іранський лайнер. «Але тоді було б важче і далі брехати на тему російської військової присутності на сході України», – йдеться в статті.
  2. «Путін думає, що всі ми брешемо так само, як і він», – продовжує автор. Він вважає, що досвід роботи в спецслужбах спонукає Путіна сумніватися в правдивості інших людей.
  3. «Путін «вдруге переробляє» неправду, яку кажуть йому інші», – зазначає блоґер. Некритичне ставлення до інформації, поширюваної спецслужбами, – загальна проблема, але в Росії вона виражена особливо гостро.
  4. «Становище Путіна залежить від його здатності приховувати правду. На мій погляд, немає будь-яких доказів його прямої причетності до найбільш приголомшливих убивств у Росії за останні роки», – пише журналіст, згадуючи про вбивства Політковської та Нємцова. «Але Путін охороняє систему, яка приховує правду про ці злочини. Систему настільки корумповану, що вкрай важко було б вирішити, в чому можна допустити розголос правди, не ризикуючи, що зникне все», – йдеться в статті.
  5. Путін не розуміє згубність своєї поведінки. Росія все більше віддаляється від Європи та США. «Російський президент погано вміє зважати на інтереси своєї країни, – підкреслює оглядач. – Чи може бути суворіший обвинувальний висновок, аніж цей?».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ