поліція
У Львові п’ятьох поліціянтів можуть звільнити за неналежну поведінку

У Львові 29 жовтня п’ятеро працівників нової поліції влаштували бійку в нічному клубі «Метро», пише Newsru.com.

Як повідомила прес-секретар поліції Львова Катерина Рибій, п’ятеро працівників поліції Львова, перебуваючи поза службою, вночі відпочивали у нічному клубі «Метро» на вулиці Зеленій і «проявили некоректну поведінку, влаштувавши шарпанину з охороною та деякими відвідувачами клубу». «Вирішується питання про звільнення цих працівників з поліції за негідну поведінку», – додала вона.

Як повідомив речник управління Державної служби охорони у Львівській області Денис Харчук, 29 жовтня, близько 5.00 ранку, на пульт ДСО надійшов виклик з «тривожної кнопки» від охорони нічного клубу «Метро». Працівники охорони припинили порушення громадського порядку. Від подальших коментарів речник ДСО відмовився, посилаючись на те, що свої функції служба охорони виконала, а всі обставини розслідує поліція

Як стало відомо від працівників клубу «Метро», п’ятеро працівників поліції під час відпочинку в клубі, перебуваючи у нетверезому стані, поводилися агресивно і дозволяли собі некоректну поведінку під час відпочинку та по відношенню до працівників охорони клубу і деяких відвідувачів, а згодом почали провокувати бійку з охороною клубу, яка викликала наряд ДСО. Нічний клуб «Метро» розташований у центральній частині міста, поблизу від приміщення Личаківського райвідділу міліції Львова.

Зауважимо, що це не перший подібний інцидент з новими поліцейськими. Раніше у Львові звільнили працівника патрульної поліції, який 24 вересня зчинив бійку перебуваючи у нетверезому стані.

Нагадаємо, нова поліція запрацювала у Львові 23 серпня. 3 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомляв, що в Києві за два місяці роботи звільнили 28 поліцейських. Лише двох – за порушення. За словами міністра внутрішніх справ, подібними є показники і в Одесі, Львові та Харкові, де вже працюють нові патрулі.

Інформаційний Акцент

  • а чого не поліцейські? а залупанти? чи українська вже не мова, а кому як хочеться так і меле?