putin
Експерти шукають спосіб, щоби зупинити господаря Кремля

Мирні переговори щодо Сирії не дали жодного результату, а відправлення російським президентом Путіним авіаносця у Середземне море ясно свідчить про те, що він не зацікавлений у пошуку дипломатичного рішення. У зв’язку з цим німецький таблоїд Bild пропонує п’ять покарань, які могли би зупинити агресора.

Першим згадано ембарґо на хайтек-технології: «Без західних технологій Росія не зможе ані видобувати сировину, ані створювати озброєння».

Другим «штрафом» могла би стати відмова від газопроводу «Північний потік», який Росія планує розширити. «Путін фінансує свою війну з доходів від продажу газу», – наголошує експерт партії «Зелені» з питань зовнішньої політики Омід Нуріпур.

Наступним заходом могло би стати розширення списку осіб, яким заборонено в’їзд до ЄС. Видання рекомендує долучити до нього глав «Роснєфті» Сечіна і «Газпрому» Міллера.

Четверте покарання – бойкот Чемпіонату світу з футболу, який Росія проводить 2018 року та який обіцяє «гроші і престиж».

І, нарешті, запровадження безполітної зони в Сирії. Це стало би ризикованим кроком для США через імовірність зіткнень з Росією під час забезпечення заборони на польоти, але могло би дати прекрасну нагоду для політичного рішення, резюмує видання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ