Лорак
Лорак, Ротару та Повалій співатимуть на Новий рік в ефірі пропагандистського російського телебачення

Багато українських артистів виступатимуть у новорічному ефірі федерального каналу РФ «Росія-1» у програмах «Новорічний парад зірок» і «Голубой огоньок». Імена поки не розголошують, але йдеться принаймні про п’ятьох представників вітчизняного шоу-бізу, пише Укрінформ.

Напередодні Нового року російські телеканали анонсують програми головного прайм-таймового часу року – новорічної ночі. «Перший канал» не розповідає подробиць. А канал «Росія-1» розкрив деякі деталі й опублікував фото з запису новорічних програм – «Новорічного параду зірок» і «Голобуго огонька». Там очікується виступ щонайменше п’яти народних артистів України.

У «кроликів» Володимира Данильця і Володимира Мойсеєнка буде номер «на трьох» з Наталею Корольовою. Також будуть вокальні номери за участю Ані Лорак, Таїсії Повалій та Софії Ротару (у 2002 році їй було присвоєно звання Героя України).

Очікуються також політична сатира і гумор. Владімір Соловйов, Владімір Жириновський і Геннадій Зюганов у Новий рік розіграють комічний варіант пропагандистської програми «Поєдинок». А Юрій Стоянов виконає великий монолог в образі «Людини року» за версією багатьох видань – Анґели Меркель.

Нагадаємо, на початку цього року довкола телеканалу «Інтер» зчинився скандал, адже він у новорічну ніч транслював запис святкової програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії, співак Іосіф Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-ґрата. В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських «зірок», які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України, а саме –Валерії, Олега Газманова, Ніколая Баскова.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, український Мінкульт оновив перелік осіб, які, на думку влади, загрожують національній безпеці.

Читайте: Українським телеканалам дозволили транслювати «рязанівську» класику

 • joldak

  Все эти “огоньки” – отрыжка совка. Нормальные люди празднуют как главный праздник Рождество. В Европе НЕ СМОТРЯТ телевизор во время этого праздника, все радуются родным, с которыми общаются, дарят подарки. Телевизор на Западе – НЕ ЧЛЕН СЕМЬИ! А Н.Г. как правило встречают в людном месте, на главной площади города. ОливЭ – наше фсё, и помыться раз в году в бане, а потом напиться до безобразия и мордой в салат. И реклама “как на утро быть как стеклышко”. Уродство! Потому что всю жизнь были бедными, голодными и все шо-то строили, типо, коммунизЬма, который там, за горизонтом. И все время боролись за мир во всем мире, но так шоб камня на камне не осталось! Нищеброды и праздник нищебродский такой же и остался.

 • сер

  ПОЗОРИЩЕ

 • Марина

  Ці артисти з серії”: Лиш би гроші та харчі хороші”.

 • Коля

  Цих продажних проституток позбавити звання “народного артиста”, “героя України” та громадянства України!!!

 • Нестор

  Тьфу на них всех. Пусть там и остаются.