Із колонії в окупованому Луганську втекли п’ятеро вбивць, засуджених до довічного ув’язнення
Із колонії в Луганську втекли п’ятеро вбивць, засуджених до довічного ув’язнення

Із колонії в окупованому Луганську втекли п’ятеро вбивць, засуджених до довічного ув’язнення. Про це повідомили у прес-службі керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

Наприкінці минулого тижня, в ніч на неділю, з колонії в окупованому Луганську втекли п’ятеро в’язнів, засуджених до довічного ув’язнення в період із 2004 до 2013 року. «Усі вони скоїли вбивства, зокрема, двох або більше осіб, із корисливих мотивів та з особливою жорстокістю. Вік утікачів – від 26 до 39 років, двоє з них родом з Одеської області, один – із Краматорська (місто на контрольованій Україною частині Донецької області), один – із Луганська, ще один – із Антрацита (місто на окупованій частині Луганщини)», – зазначили у прес-службі.

Як відомо, всі установи Державної пенітенціарної служби, що залишилися на окупованих територіях, контролюються самозваними республіками, які несуть повну відповідальність за умови утримання в’язнів та їх охорону. Нікого з утікачів поки не спіймали.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ