Українська політика
Українська політика

Інформаційний Акцент прискіпливо стежить за вітчизняними «слугами народу», добираючи їхні здобутки в царині дурисвітства. Ми вкотре підібрали п’ятірку найоригінальніших перлів у виконанні чинної української політичної еліти.

5 місце, на думку редакції, отримав колишній прем’єр-міністр України, що після відставки вийшов із власного «схрону» і одразу «засвітився» на пробіжці у США. Напевно, в Україні після «вдало» проведених реформ без охорони бігати небезпечно.

Яценюк
Вашинґтон. Ранкова пробіжка

«Вашингтон. Ранкова пробіжка», – відрапортувала «надія неукраїнського спорту». Фото визначного українського спортсмена-реформатора з’явилося 30 червня на його сторінці у Facebook. Соцмережі, звичайно, не залишилися осторонь закордонних «зборів» колишнього керманича уряду і вибухнули фотожабами, насміхаючись над тим, що перебуваючи у США, Яценюк викроює дорогоцінний час для спортивних пробіжок.

4 сходинка дісталася заслуженому українському «каратисту» Володимиру Парасюку, який будь-яку справу вирішує бійкою. Але цього разу по обличчю дістав саме він: Парасюк кинувся із кулаками в сектор «Опозиційного блоку» до депутата, який критикував мера Львова Андрія Садового. У результаті спалахнула сутичка, під час якої дісталося самому Парасюку.

Як бачимо, нардеп спочатку робить, а згодом думає…

3 позиція цього тижня дісталася вже прописаному в нашій рубриці колишньому керівникові департаменту з протидії наркозлочинності Іллі Киві, який любить дивувати українців то не надто адекватними діями, то безглуздими заявами. Цього разу він вирішив не змінювати свої принципи і знову видав черговий перл.

Кива видав черговий перл
Кива видав черговий перл

Уже всім відома його щира нелюбов до гомосексуалістів, яких він закликав садити на кіл. Проте ніхто не міг збагнути, звідки взялась ця неприязнь ))) І ось свою позицію Кива прокоментував: за його словами… він просто любить дітей. У його логіці таки щось є.

2 місце варто віддати міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну, який в жінок найбільше любить їхні виразні «очі». Режисерка Тетяна Терещенко на сторінці в Facebook показала кілька фотографій з міністром, на яких видно, що від чого пан Клімкін ніяк не може відвести очей…

Павло Клімкін«Під час фотографування я говорю оператору: Тільки з ногами! Щоб ноги були видні! Павло Клімкін: З усім! Щоб все було видно!» – прокоментувала фото Терещенко.

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося ще одному герою нашої рубрики, з цитат якого реготатиме не одне майбутнє покоління українців. Вітайте мера Віталія Кличка, який знову потішив українців своєю залізною, просто-таки непробивною логікою.

Після того, як керманича столиці не допустили на урочисте засідання Верховної Ради з нагоди 20-річчя Конституції України, він вирішив щось розумне сказати, але вийшло, як завше…

Попередні дурощі:

тут, тут, тут, туттут, туттуттуттуттут, тут, туттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ