Депутати у парламенті

Редакція видання Інформаційний Акцент, попри мертвий політичний сезон, стежить за вітчизняними «слугами народу», добираючи їхні тижневі здобутки в царині дурисвітства. Ми підібрали чергову п’ятірку найсвіжіших та найоригінальніших перлів у виконанні так званої української політичної еліти.

5 місце, на думку редакції, заслужила екс-міністр юстиції скандальна Олена Лукаш, яка слідом за Леді Ю почала вигадувати собі нові образи. Чільна «регіоналка» вирішила вимолювати свої гріхи. Одіозна екс-міністерша з’явилася вся в білому, ще й накинула на голову такого ж кольору вишиту вуаль. Напевно, гадає, що білий колір допоможе відбілити совість…

Лукаш

4 сходинка цього тижня дісталася нардепу від «Батьківщини» Ігорю Луценку, який не перестає дивувати українців своїми екстраординарними вчинками. На цей раз депутат приніс із собою в Раду не безпілотник, а мильні бульбашки. Відповідне фото в Facebook опублікувала глава прес-служби ГПУ Лариса Сарган. «Психіатрична експертиза – обов’язкова при балотуванні на будь-яку посаду», – написала вона. Як на наш погляд, занадто різко. А все ж цікаво, які іграшки в Раду з вересня понесуть наші здитинілі депутати?

Луценко_мильні бульбашки

3 місце дісталося очільнику Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі, який не втомлюється доводити українцям, що знається на моді. Цього разу свої дизайнерські таланти Міхо вирішив продемонструвати на відкритті Одеського міжнародного кінофестивалю. Втім, цю чергову грань таланту українці не оцінили, адже користувачі соцмереж у коментарях до фото зійшлися на думці, що штани на Саакашвілі виглядають невдало. «Де він бере ці костюми?»; «Це штани навпаки …», «Таке враження, що він їх одягнув задом наперед» – так коментують у соцмережах. Як бачимо, Міхо вирішив бороти гідру корупції «по-модному», а то зовсім запустилися…

Саакашвілі_дурощі

2 сходинку цього тижня здобуває миколаївський депутат від «БПП» Ігор Концевой, який надивився на Добкіна-молодшого і вирішив також поваляти дурня під час засідання сесії.

Депутат крутив дулі невідому кому, дивно поводився та весь час щось жував. Сподіваємося, чоловік просто захотів засвітитися у нашому рейтингу і його поведінка не спричинена дією психотропних препаратів.

Концевой

1 місце в тижневому рейтингу дурисвітства поділили між собою віце-спікер парламенту Оксана Сироїд і депутат Київської міськради від «Самопомочі» Сергій Гусовський, які здивували добру половину українців вибором свого духовного «пастора». Політики з’явилися на служінні в нетрадиційній церкві «Відродження», лідером якої є скандальний пастор Володимир Мунтян.

Про те, що керманич цієї церкви є шарлатаном і пройдисвітом, не знає тільки лінивий, а те, що наші чиновники мають близькі стосунки з цією й подібними особами, наштовхує на певні висновки…

Сироїд

Далі буде.

Попередні дурощі: тут,туттуттуттуттут, туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ