Верховна Рада парламент
Верховна Рада

Редакція видання Інформаційний Акцент прискіпливо стежить за вітчизняними «слугами народу», добираючи їхні тижневі здобутки в царині дурисвітства. Ми підібрали п’ятірку найсвіжіших та найоригінальніших перлів у виконанні вітчизняних політиків.

5 місце, на думку редакції, отримав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який любить не тільки матом крити, а й веселити публіку. Нещодавно він підписав жартівливе розпорядження про «перейменування вулиці Балогівської» (село, де народився Віктор Балога) на вулицю «Безбарвне Закарпаття». Згідно з повідомленням його прес-служби, перейменування села було зроблено «в рамках закону про декомунізацію, з метою остаточної і безповоротної деолігархізації і дебалогізації». Можливо, незабаром нас чекає перейменування всіх міст, де народилися відомі вітчизняні політики?

Москаль
Геннадій Москаль відомий своїми епатажними висловлюваннями

4 сходинка цього тижня дісталася постійному героєві нашої рубрики, начальнику Департаменту протидії наркозлочинності Іллі Киві, який вирішив заробляти гроші на своїй «рожі». Так прокоментували користувачі соціальних мереж фото, яке було опубліковане на офіційній сторінці департаменту в Фейсбуці, на якому люди сфотографувалися в одязі із зображенням керівника свого відділу Іллі Киви, який експлуатує своїх підлеглих як може. Так що очікуйте на вулицях Хрещатика сувеніри (магніти, футболки, туалетний папір тощо) із зображенням Киви.

Кива
Фізіономія Іллі Киви прикрасила футболки його співробітників

3 місце дісталося зоряному Дарту Вейдеру, який також любить дивувати всіх своїми витівками. Цього разу він подарував Міхо Саакашвілі не звичайний у середовищі політиків подарунок, а шампури і мангал.

На прийом до Саакашвілі Вейдера не пустили, тому він, поскаржившись на «диктатуру», залишив подарунок біля входу. Користувачі соцмереж знайшли в цьому подарунку «смажений» підтекст, мовляв, Саакашвілі відтепер буде «насаджувати і жарити». Зважаючи на інтригу щодо можливої участі Міхо в наступних виборах із власним проектом це видається цілком імовірним.

Вейдер
Дарт Вейдер продовжує жити в каламутній воді української політики

2 сходинку цього тижня здобуває головний радикал країни Олег Ляшко, який любить шокувати всіх своїми безглуздими витівками. Цього разу Ляшко вирішив показати Хрещатик коровам та провести їм екскурсію столицею.

Ляшко
Ляшко і корови

1 почесне місце дісталося вже постійному прописаному в нашій рубриці за красномовство і віртуозне володіння словом меру Києва Віталію Кличку. Щоправда, правила саме української мови йому не знайомі, адже в нього є своя, нікому не зрозуміла мова. Цього разу наш цицерон вирішив перейменувати вулиці імені Олени Теліги, назвавши її вулицею «Телєги».

З легкої руки Кличка в Києві, здається, можуть з’явитися вулиці Бджілки, Грушки і чимало інших, не менш цікавих. Лишилося трохи почекати. З нашими-бо політиками не засумуєш…

Кличко
Віталій Кличко продовжує нелегку справу попереднього «космічного» мера

Попередні дурощі тут, тут, тут, тут, туттут, тут, туттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ