Український парламент
Український парламент

Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує розкривати тему дурощів в українській політиці. Аби покращити настрій читачам, ми підготували чергову п’ятірку найсвіжіших бздурів та оригінальних витівок народних обранців, які мали місце цього тижня.

Сергій Каплiн
Сергій Каплiн

5 місце, на думку редакції, посідає народний депутат Сергій Каплін, який вирішив наслідувати головного радикала Олега Ляшка і приніс у Верховну Раду «підобід», у якому був набір продуктів для борщу. Звичайно, як Ляшко, він ці продукти не їв, а лише ними махав перед камерою, проте, щоби збільшити свій рейтинг, як свого часу це зробив той-таки Ляшко, з’їсть і не таке…

4 сходинку цього тижня поділили депутати від «БПП» Мустафа Найєм та Дмитро Голубов, які не стерпіли один одному і посварилися в прямому ефірі.

Уся ця їхня «лайка» скоріше нагадує сварку дівчат-подруг, які не поділили помаду, адже обзивали вони один одного пестливо так: «Попка»! Так що, либонь, скоро в політикумі з’являться нові прізвиська: «попка Найєм» та «папуга Голубов». От десь там «зайчик Сєня» радіє…

3 місце, на погляд ІА, варто віддати очільнику Закарпатської ОДА Геннадію Москалю, який любить використовувати нецензурну лексику де треба і де не треба. Цього разу Москаль «покропив» сильним слівцем пенсіонерів, які зайшли до нього в кабінет із наміром отримати пільговий проїзд у маршрутках міста.

Проте люди похилого віку як зайшли, так одразу і вийшли, бо про таку «гостинність» навіть і не здогадувалися.

2 сходинку цього тижня здобуває депутат від «Опозиційного блоку» Василь Німченко, який виматюкався на всю країну через те, що не вміє включати мікрофон у Раді.

«Недалекі» нардепи навіть припнути язика не можуть, не те що мікрофон включити. Згідно з інформацією на сайті парламенту, це був перший виступ нардепа за всю його каденцію. Ну і висидівся вже в тому депутатському кріслі!

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося очільнику Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі, який прославляється не тільки знанням моди, а й володінням українською мовою. Цього разу Міхо не зміг вимовити: «… в цьому кримінальному угрупуванні».

Так що в Кличка і Азарова з’явився новий конкурент. Тож, далі буде…

Попередні дурощі: тут, тут, тут, туттут, тут, туттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ