Український парламент
Український парламент

Редакція видання Інформаційний Акцент стежить за народними обранцями, добираючи їхні тижневі здобутки в царині дурисвітства. Ми підібрали п’ятірку найсвіжіших та оригінальніших «перлів» у виконанні вітчизняних політиків.

5 місце, на думку редакції, отримав екс-«регіонал» Володимир Олійник, якому набридло сидіти в Росії і він захотів повернутися в Україну. Та на відміну від своїх друзів-утікачів, апетити в Олійника набагато більші – посіпака режиму Януковича зажадав стати не абиким, а… Президентом України (цікаво, що їм такого в Росії наливають, адже штормить усіх не по-дитячому). Відповідний скріншот розмістила у себе на сторінці в Твіттері блогер Оксана Коваленко.

Олійник
Олійник – черговий горе-кандидат у президенти

«Ой, не питайте, як я це знайшла, але смішно до сліз», – прокоментувала фото Коваленко. Як би там не було, та Олійника українці чекають з великим нетерпінням, аж руки сверблять. Тому всім «українським гастролерам», які тепер перебувають в Росії, кажемо: приїжджайте додому, ми вас вже зачекалися…

4 сходинка цього тижня дісталася постійному героєві нашої рубрики, начальнику Департаменту протидії наркозлочинності Іллі Киві, який любить теревенити не думаючи, що спало на думку – те і ляпає. Тільки так можна прокоментувати його заяву про геїв. Простежуючи логіку Киви, складається враження, представники ЛГБТ мають бути «скарані на смерть».

Кива
Кива

«ЛЬВІВ! БІБЛІЯ, ЛЕВІТ, Вірш 20, глава 13. Якщо хтось ляже з чоловіком, як із жінкою, то обидвоє вчинили мерзоту; нехай будуть скарані на смерть; кров їхня на них. P. S. Читайте Біблію, вірте ГОСПОДУ!», – написав він на своїй сторінці в Фейсбук. Цікаво, що із наркозалежними він більш м’який – ділиться рецептами приготування наркотиків. Це напевно через те, що боїться втратити роботу. Аби Кива «полюбив» ще і геїв, потрібно доручити йому ними займатися. Переконані, що через місяць його риторика зміниться…

Пашинський на відпочинку
Пашинський на відпочинку

3 місце, на погляд ІА, варто віддати народному депутатові від фракції «Народний фронт» Сергію Пашинському, який вміє розставляти пріоритети. Замість того, щоб працювати з виборцями, соратник Яценюка поїхав відпочивати не аби куди, а в Дубаї (в багатих людей, життя інше). Про це на сторінці в Фейсбук повідомило співтовариство «ЄвроМайдан». «Пашинський активно працює з виборцями в дубайському окрузі. Усе чітко за календарним графіком роботи Верховної Ради», – сказано в повідомленні. Складається враження, що за Пашинського голосували жителі ОАЄ і він там проводить з ними зустріч, як то кажуть: поєднує корисне з приємним.

2 сходинку цього тижня здобуває ще один представник режиму Януковича – Михайло Добкін, в якого нецензурні висловлювання замість тисячі слів. Цього разу під «гарячий язик» Міші потрапив заступник очільника Харківської ОДА.

Спілкування Добкіна у мережі
Спілкування Добкіна у мережі

От не вміє чоловік «фільтрувати базар»,.. може йому заспокійливого попити трохи? Колишній голова Харківської ОДА ще пообіцяв вернутися на свою посаду, напевно думає завойовувати жителів Харкова своїм цікавим та головне «великим» словниковим запасом слів.

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося очільнику Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі, який цікавиться не тільки політикою, а й модою (перше в нього краще виходить). Цього разу глядачами його «фешн-показу» стали гості форуму «Рух за очищення», який проходив в Дніпропетровську. Одна із штанин костюма Саакашвілі була заправлена в шкарпетку (напевно від Кличка навчився показувати свої закручені шкарпетки). Проте такий «образ» Міхеїла не зрозуміли гості, адже всі вони сказали, що його костюм виглядав дивно, все-таки штани в шкарпетки не заправляються. Ну хіба, що пан губернатор приїхав на форум ровером.

Саакашвiлi на форумі
Саакашвiлi на форумі

«Михайло Ніколозович Саакашвілі харизмат, звичайно, але штанину в шкарпетці я не зрозумів», – прокоментував один із учасників зустрічі Дмитро Яновський.

Попередні дурощі: тут, тут, туттут, тут, туттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ